Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

CHS BRITSKÝCH KOČEK BABY AND BLANCHE

Vítejte na stránkách

CHS BABY-AND-BLANCHE  
 
Máme volná koťátka - více v sekci "KOŤÁTKA" !!!
 
Zaměřujeme se na Chov britských krátkosrstých koček a v současné době máme tři kočičky a dva kocourky:                                    
 
Jsme malá rodinná chovatelská stanice a našim cílem je kvalitní odchov typových, zdravých a vymazlených koťátek. Naše kočky mají k dispozici celý byt a jsou pod pravidelným veterinárním dohledem. Kočičky krmíme pouze kvalitním krmivem: granulkami od Husse, Royal canin a konzervami od Gourmet, gimpet, animonda ale taky syrovým masem: hovězím, krůtím, kuřecím, rybím masem: lososem, treskou, pangasem, tuňákem....
 
Poslední dobou se stávají kočky nejoblíbenějším domácím mazlíčkem a není se čemu divit, protože v dnešní uspěchané době, kdy nemáme čas na každodenní procházky s pejskem a pravidelné venčení, nám může domov zpříjemnit kočička, ta se procvičí a pobaví sama, i když má velmi ráda společnost lidí. Je nesmírně přispůsobivá a je stejně spokojená, když žije v malém bytě nebo v rozsáhlém domě.
 

Britská kočka je velká, silná se statnou a svalnatou postavou, širokým hrudníkem a silnýma krátkýma nohama. Ocas je na začátku silný a na konci zakulacený. Má kulatou hlavu, velké kulaté oči a její srst je krátká a hustá, plyšová. Dospělé kočky jsou klidné a obvykle přítulné, což je dělá velmi vyhledávaným domácím mazlíčkem.


 
 
TOPlist